Informacija Pacientui

Apie Koronarografiją:

Dėmesio, tai informacinio pobūdžio informacija apie tyrimą. Pas mus šis tyrimas neatliekamas, bet esant medicininei būtinybei (indikacijai), tai įvertinus konsultacijos metu, galime pasiųsti šį tyrimą atlikti .Koronarografijos metu nustatoma ar susiaurėję širdį aprūpinančios kraujagyslęs, kokioje vietoje, kokio laipsnio, ar gresia infarkatas ir pan. Apie koronarografijos procedūros atlikimą galite pasižiūrėti čia:

Skaityti Daugiau

Apie Stento Implantavimą

Dėmesio, tai informacinio pobūdžio informacija apie tyrimą. Pas mus šis gydymo būdas  neatliekamas, bet esant medicininei būtinybei (indikacijai), tai įvertinus konsultacijos metu, galime pasiųsti šį gydymo būdą  atlikti. Pastaba – ar reikia atlikti stentavimą, nusprendžiama  tik prieš tai atlikus koronarografiją.

Apie stento implantavimą į širdį maitinančią arteriją galite pasižiūrėti čia:

Skaityti Daugiau

Apie daugiasluoksnę širdies kompiuterinę tomografiją

Dėmesio, tai informacinio pobūdžio informacija apie tyrimą. Pas mus šis tyrimas neatliekamas, bet esant medicininei būtinybei (indikacijai), tai įvertinus konsultacijos metu, galime pasiųsti šį tyrimą atlikti. Daugiasluoksnė širdies vainikinių arterijų kompiuterinė tomografija (VA DKT) – vaizdinis metodas, kuris leidžia vizualizuoti (pamatyti) širdies vainikines arterijas be invazinės procedūros (be zondavimo-koronarografijos).Procedūra atliekama aparatu – kompiuteriniu tomografu, suleidžiant į veną tirpalo su jodu. Po to širdis skenuojama, daroma serija virtualių pjūvių ir suformuojamas širdies raumenį matinančių vainikinių arterijų vaizdas. Tai galite pamatyti šiuose vaizdo filmukuose:

Skaityti Daugiau